29.6.2014

29. června 2014 v 19:09 | Andie |  Journal

Ahooj,
tak jsem si konečně na chvíli sama doma a našla jsem si čas napsat na blog mezi balením k babičce, balením dárku pro dědu, domlouváním večeře, Activit, trháním obočí, děláním čaje, přepisováním sešitů a učením silničního zákona. Fakt nestíhačka zase. Ale prázdniny si užívám od první chvíle!

Už si moc nepamatuji, co vše se dělo, ale ve středu odpoledne jsem tedy byla u koní, pak šla s Věrkou do města (kde jsem - ještě na detoxu - nejprve musela protrpět pohled na Míšu kupující si čínské nudle a potom pohled na Věrku vychutnávající si latté a sušenku, zatímco já seděla o vodě :D), doma si krátce zaposilovala a šla spát.


Čtvrtek měl být poslední den mého detoxu (rozhodla jsem se ukončit předčasně, což podrobněji vysvětlím ve videu, ale zkráceně proto, že chci ze zbytku sirupu dělat jednodenní detoxy, proto, že jsem zhubla moc a proto, že jsem potřebovala najet na normální stravovací režim) s tím, že večer už si dám trochu džusu, v pátek budu pít džusy a v sobotu jíst normálně. Jenže to by mi plány nesmělo překazit to, že jsme ve čtvrtek večer šli s přítelem do Kauflandu. Dostala jsem takové chutě, jaké jsem nikdy v životě neměla, když jsem viděla všechno to jídlo okolo. A co jsem já prase neudělala? Koupila si esíčka a celý pytel sežrala. :D Skvělé zakončení čtyřdenního snažení. Dost jsem se divila, že mi nebylo špatně, jelikož se po tom detoxu nesmí hned jíst pevná strava, protože se po tom údajně zvrací. No, mrzelo mě, že jsem si to tak zkazila, ale jojo-efekt nenastal ani tak, takže dobrý. :D Má pevná vůle je ale asi na bodu mrazu. :D

Naše třída :) Kdo mě pozná, získává zlatého bludišťáka :D

Pátek vysvědčení, po dlouhé době jsem se na něm dočetla "prospěla s vyznamenáním". Za vyznamenání jsem (od školy) dostala poukaz na 300 Kč na půjčení šatů do salonu, ve kterém mám vybrané šaty na maturák, takže super. Od spolužačky jsem dostala medovou Toblerone za maturitní otázky, tak jsme jí hned s kámoškama snědly, je výborná. (Taky super jídlo den po detoxu, což. :D) A od učitelky jsme všichni dostali Bounty, kterou jsem věnovala příteli, abych nehřešila zase moc. :D
S milým jsme si řekli, že si jednou trošku "vyhodíme z kopýtka" a dáme si dražší oběd v jedné vyhlášené mexické restauraci u nás. Dala jsem si jakousi zapečenou tortillu (jmenuje se to enchilada) s kuřecím masem, sýrem, tomatem, smetanou a špenátem. Vypadala dobře, byla drahá jako sviň, ale chuť bohužel nic extra, chutnalo to jako lasagne zkřížené s čínskou směsí. :D Takže jsme zaplatili nekřesťanské peníze za jídlo, které zas tak super nebylo, aspoň jsme pro příště ponaučení.
Odpoledne jsme s přítelem jeli ještě na chvíli na kolo a pak už jsem letěla do pizzerky za spolužačkama, s nimiž jsme si daly něco jako "rozlučku". Sice jsem si původně pizzu dát moc nechtěla, ale nakonec jsem si dala a dobře jsem udělala, byla výborná. :) Ten detox mi nějak překvapivě asi i urychlil spalování, protože i přesto, co vše jsem sežrala, jsem nepřibrala ani deko. :D No, abych přešla zpátky k "rozlučce", asi po třech hodinách povídání, jezení a pití jsem se balila, že půjdu ještě za přítelem, a najednou panika - neměla jsem v tašce peněženku. Díkybohu mě holky založily a peněženka se našla doma, ale krve by se ve mě v tu chvíli nedořezal.

Výše zmiňovaná enchilada

A konečně sobota, kterou si ještě pamatuji a nemusím lovit vzpomínky v paměti jako u předtím popsaných dní. :D
Den trávený opět s přítelem, nejprve oběd (salát s lososem, mňam) ještě s jeho kamarádem, zbytek dne jsme strávili na kole a na bruslích. Sranda byla, když jsme do jedné hospůdky dojeli nejprve na kole, chvíli jsme tam pobyli, pak jeli ke mně, kde jsem přítele ukecala, ať se mnou jede ještě na brusle, abych si nemusela dávat doma cardio (resp. já na bruslích, on na kole) a tak jsme jeli a znovu skončili v té samé hospůdce. :D Majitel jen poznamenal "dobří holubi se vracejí" a dostali jsme slevu. :D Pak jsme jeli zase ke mně, kde jsem před přítelem posilovala (jen břicho a už se mi smál, nedokážu si představit jeho reakci, až mě uvidí cvičit např. Jillian a její boxování do prázdna, to ze mě asi umře), a pak jsme jeli k němu. Dost náročný den, fakt jsme celý den byli na těch kolech, měla jsem pocit zadostiučinění. :)

Dnešek pro změnu odpočinkový, jediné, co jsem dělala, bylo shánění dárku pro dědu. Na radu babči jsem mu šla koupit perník, a nevěřili byste, jak těžké je v Pardubicích sehnat perník. :D Po cca hodině bloumání městem jsem ho našla a jela domů si zacvičit a udělat všechny ty věci, které jsou vypsané v prvním odstavci. :D

16.7. mám závěrečky autoškoly a ve stejný den odjíždíme do Egypta, tak na mě už teď dopředu myslete, ať se z toho všeho nesložím a hlavně ať to udělám, protože dělat závěrečky znovu po 12dnech v Egyptě by asi bylo teprve peklo. :D (btw, každodenní čtení silničního zákona kvůli testům je fakt zábavička)

Všimli jste si toho, že Youtube už dává reklamy i doprostřed videí, cca každých 10 minut? Při cvičení mě to opravdu deptá.

Jídelníček přidávat nebudu, ač byl fajn, nic nezdravého a přes hodinu cvičení - nestíhám. :/

Jaké máte plány na prázdniny a jak si jich zatím užíváte vy? :)
 


Komentáře

1 Lucy1616 | Web | 29. června 2014 v 20:59 | Reagovat

Teda ty máš akční prázdniny :D Ty reklamy mě štvou, ale už i uprostřed videí? Tak to je šílené. To já jsem poprvé v životě vyznamenání neměla :D Plánů moc nemám, až na to že jedeme na dovču, jinak zatím nic. Užij si prázdni ;)

2 Lucy1616 | Web | 30. června 2014 v 7:38 | Reagovat

Právě že vyfotit je nemůžu, protože si je mamka už schovala k mým narozeninám :D Takže vyfotím až někdy za dva týdny :)

3 kubistories | Web | 30. června 2014 v 11:51 | Reagovat

Jsem ráda, že si tak užíváš:) Ani se ti nedivím, že jsi to zdlábla celé na posezení, já bych udělala to samé a ještě si něčeho přidala xD Kolik teď vážíš?:) Taky žeru jako prasátko a váha stejná xD Gratuluji k výzu a k dárkům:) Co je to, to s tím medem? xD Ta fotka je na mě moc malá xD Ale budu hádat.... ta vepředu v černém, napravo od ní je holka v růžovém a nalevo holka s modrou bundou xD Miluji své popisy xD Ten oběd ale na fotce vypadá skvěle, škoda, že tak i nechutnal xD Já bych nedokázala cvičit před nikým xD No.. měla jsi fakt náročný den xD Budu na tebe myslet při zkouškách:) Já chci taky do Egypta! Nebo aspoň k moři xD Těším se na video:)
No.. tak fobie... jsou to slepice xDD

4 Lucy1616 | Web | 30. června 2014 v 14:45 | Reagovat

Ahoj, nominovala jsem tě na Liebster Award ;)http://lucy1616.blog.cz/1406/liebster-award

5 Vicky | Web | 30. června 2014 v 22:17 | Reagovat

Ty reklamy jsou fakt dost naprd

6 Andee | E-mail | Web | 1. července 2014 v 2:33 | Reagovat

Reklamy uprostřed videí jsou fakt k nas...štvání xD jééé jedeš do Egypta?? závidím, ačkoli já bych se teoreticky šoupla o pár kiláků dál... ale co v Tunisku když se z něj dnes vrátí :-) snad ty zkoušky dáš ;-) koukám žes skončila detox... taky jsem schopná sežrat pytel Esiček a dokonce kvůli tobě na ně mám chuť xD
tak nestíhačka?? to znám, taky nemám moc času na rozdávání, ale tím pádem se toho i dost děje a mám tedy i o čem psát xD je rozdíl být pesimistka a realistka, bohužel... zatím xD však on se i tenhle P. zamiluje, musí, nikoho jsem nechtěla tolik :-) no, uvidíš, jak to bude, on se ten výsledek zase sejde někde uprostřed, úplnou prohru bych napsat nezvládla a úplná výhra by nebyla uvěřitelná xD jsem ráda, že by ti Patrik chyběl :-**
já v KFC jen jednou ročně bohužel nejím, ale naštěstí to moc častý není :-) motivace by to byla, ale stejně bych se v tom tričku nikdy nedokopala vyjít ven xD M. láska je takovýmihle hláškami proslulá, trefné, výstižné, obvykle perverzní, celý on xD pochopitelně mám jinou představu xD taky to nejspíš neumím, ale hlavně jsem moc neměla xD odolala jsem přemíře kachny, ale trochu jsem si dala, no xD

7 Nix* | Web | 1. července 2014 v 10:23 | Reagovat

Enchilada vypadá dobře :))
A reklamy na youtube mě taky vytáčí!!!!

8 Featherlet. | Web | 1. července 2014 v 12:36 | Reagovat

Tvoje pevná vůle není ani náhodou na bodu mrazu, když jsi vydržela čtyřdenní detox. Já bych to nedala :D Jéé, Egypt, to budeš mít super :) Určitě ty testy zvládneš:) Youtube a ty reklamy, to je na zabití úplně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama