Liebster Award - Nominace od Lucy1616

4. července 2014 v 16:37 | Andie |  Dotazníky
Ahojda,
po dlouhé době se ozývám (byla jsem u babičky, více bude v deníčku) a rovnou s řetězákem, resp. Liebster award, se kterou se v poslední době roztrhl pytel a ani já se jí nevyhla - nominovala mě Lucy1616, které tímto děkuji (a nemyslím to ironicky :D). Já nominovat nikoho nebudu, za což se omlouvám, ale mírně nestíhám a nejsem ani moc kreativní na vymýšlení otázek. :D

Zadání:
- povězte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
- vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Povězte o sobě 10 věcí:
1) Toužím po nádherném vysportovaném a vyrýsovaném těle, ideálem krásy je pro mě Adenike Endtová nebo Lone Noras.
2) Hrozně ráda se fotím a pak nadávám, jak jsem ošklivá/tlustá a fotky mažu. :D
3) Jsem závislá na ovesné kaši, jakmile si jí nedám k snídani, jsem nepoužitelná.
4) Vždycky se mi líbili světlí modroocí blonďáci .. skončila jsem s tmavým hnědookým brunetem. :D
5) Neumím vařit. A ne, nejsem jedna z těch, které tohle tvrdí a pak vystřihnou prvotřídní svíčkovou. Neumím skoro ani palačinky.
6) Mám hrozně slabou vůli. Když vidím nějaké dobré nezdravé jídlo, v 90% případů mu neodolám.
7) Vůbec nemám tušení, co chci v budoucnu dělat a pořád měním obory VŠ, na které chci jít. Od prváku už to byla psychologie, ekonomie, právo, farmacie, lékařství, biologie, učitelství, grafika, architektura ..
8) Moje tělo asi nezná teplotní obranný mechanismus. I když mám příšernou angínu nebo chřipku, teplotu nemám nikdy vyšší než 37,5°C.
9) Ač mám přírodně docela tmavě hnědé vlasy, v létě mi během pár dní vyšisují a je ze mě skoro blondýna.
10) Miluji vyplňování dotazníků všeho druhu.

Otázky od Lucy1616:
1. Jaká je vaše nejoblíbenější svačinka?
Svačím většinou ovoce, nejraději banán, meruňku, broskev, jablko nebo kiwi.
2. Trpěla jsi někdy anorexií, popřídě jinou formou PPP?
Anorexií nikdy, na jídle jsem v podstatě závislá, takže nejíst bych nedokázala. Bohužel jsem ale trpěla bulimií, necelý rok. Poslední dobou mám občas problém s přejídáním, ne tak, že bych přibírala, nicméně pro tělo je to nezdravé pořád.
3. Jaký je tvůj názor na kouření a alkohol?
Každého věc, když si chce ničit tělo, ať si ho ničí. :) Proti kuřákům nic nemám, pokud mi nekouří přímo pod nos (nejlépe ještě při jídle) a proti lidem, kteří pijí s mírou, také ne. Napiju se občas taky, většinou piva nebo radleru/cideru, byly doby, kdy jsem pila víc, ale po tom, co mi bylo minulý rok na dovolené špatně ještě dvě hodiny před odletem, jsem s tím skončila. :D
4. Kdyby vám někdo řekl, že v nejbližší době umřete, co byste udělaly jako poslední věc ve vašem životě?
Nakoupila si pizzu, čokoládu, rozinky v čokoládě a kuřecí nugety a všechno to spráskala. :D
5. Jak se k vašemu životnímu stylu (jídlo, pohyb...) staví rodina?
Za to, že jím zdravě, je mamka ráda, cvičení jí občas vadí, jelikož bydlíme v paneláku a dupání je slyšet v celém bytě, navíc se bojí, že si sousedi budou stěžovat. Ale čím dál tím víc si zvyká. Občas jí také přepadne šílená nálada a nadává mi, že cvičím moc a jestli chci být jako anorektička, ale to mi jde jedním uchem dovnitř a druhým ven, protože jsou to nesmysly. :D O babičkách radši nemluvím, ty jsou obě proti cvičení a v podstatě i proti zdravému jídlu a tvrdí o mně, že jsem chodící kost.
6. Hřešíte jídlem nebo si dopřáváte sladké bez výčitek?
Hřeším, poslední dobou až moc často, a výčitky bohužel mám.
7. Upřednostňujete samotu nebo radši jdete do společnosti?
To záleží na situaci, většinou jsem ale radši ve společnosti. Stává se ale, že nemám na nikoho náladu, a to jsem pak pochopitelně radši sama.
8. Jak relaxujete?
Protahováním, koukáním na seriály, čtením.
9. Jaký je váš typ na písničku pro letošní léto?
Já jsem vždycky o rok pozadu, až teď jsem objevila "Good time" od Owl city, takže třeba ta. :D
10. Čtete rády, nebo se musíte do čtení nutit? Pokud čtete - uveďte oblíbenou knihu. Pokud nečtete - uveďte oblíbený film.
Čtu ráda (s vyjímkou většiny povinné četby). Má oblíbená kniha v poslední době byla Farma zvířat, Petr a Lucie, Miluj svůj život a klasicky Stmívání. :)


 


Komentáře

1 Andee | E-mail | Web | 5. července 2014 v 2:54 | Reagovat

Jééé tys vyplnila vlastně totéž co já... vidím že se ve spoustě věcí shodujeme, s činností před smrtí jednoznačně xD já nikdy nekouřím před nekuřáky xD taky miluju vyplňovat dotazníky xD
Ano, psát rozsáhle o blbostech je moje specialita xD M. je prostě odvaha, nicméně těžko by to tajila když si nebyla ani jistá jestli není těhotná a potřebovala dodatečné prášky xD babičce jde především o to abych byla šťastná, takže když jsem, přeje mi, ale jak ne, dotyčného by zabila xD užij si Egypt :-) já jsem většinou líná spíš komentovat a číst, vypsat se ze zážitků je pro mě relaxace od přetlaku v hlavě xD
no jo, ať se tatínek nediví, když na mě dlabe xD už si ani nepamatuju jeho reakci xD na projímadla nemám kvůli cigaretám peníze, což je jejich další klad kromě prevence přežerů a inspirování :-)
no jo, je vidět že jsme si podobné dost xD Harich má očí šíleně mrňavý což já sice tolik nemám, ale je to pro mě bez řasenky nezvyk xD co tě baví na prohlížení nějakýho starýho baráku a řečích přechytralýho průvodce?? xDD

2 Lucy1616 | Web | 5. července 2014 v 7:53 | Reagovat

Mně se vždycky líbili modroocí blonďáci, ale teď se mi spíš líbí tmavovlasí :D A po včerejší zkušenosti s pečením můžu také potvrdit, že absolutně neumím vařit :D Krásně jsi to vyplnila :)

3 Zoey* | Web | 5. července 2014 v 21:43 | Reagovat

Ahojky :D díky tomu, že jsi vyplnila tento "dotazník" tak jsi se vyhla tomu mému :D

4 Zoey* | Web | 6. července 2014 v 7:14 | Reagovat

Tak si to můžeš vyplnit :P budeš takovej můj bonus ;)

5 Kubi | Web | 6. července 2014 v 19:11 | Reagovat

Taky jsem v létě skoro blondýna xD A mám ráda světlé, modrooké blonďáky:3 Slabou vůli mám taky:/ Taky poslední dobou hrozně hřeším, ale výčitky nemám, stejně chci přibrat xD Ale i tak bych se měla trochu krotit... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama