Liebster Award - Nominace od Zoey*

6. července 2014 v 22:00 | Andie |  Dotazníky
Ahojky,
tak znovu s Liebster Award, tentokrát s nominací od Zoey*, děkujii :)

Zadání:
- povězte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
- vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Povězte o sobě 10 věcí:
1) Strašně nerada do sebe cpu jakékoliv prášky (jediná antikoncepce mi nevadí, protože ta se brát prostě musí :D), takže kolikrát raději trpím, než abych si vzala třeba Ibalgin (jehož jsem největším odpůrcem) a bylo mi lépe.
2) Bojím se lyžování, většinou na lyže vlezu tak jednou ročně a strach mám ještě týden po tom. Bojím se, že někoho srazím, někdo srazí mě, a kdykoliv, když najedu na ledovku, panikařím. :D
3) Když se o prázdninách nemusím nic učit, cítím se hrozně divně až provinile, takže se učím maturitní otázky.
4) Chystám se udělat si kurz na fitness trenéra a přivydělávat si někde trénováním. Just for fun. :)
5) Hrozně ráda bych chodila do posilovny, ale děsím se toho, že na mě budou koukat lidé, když budu spocená. Nerada se před někým potím.
6) Jsem hrozně šetřivá, i když si mám koupit blbý rohlík, je mi těch peněz líto.
7) Neustále si koušu rty a pak nadávám, že je mám suchý, popraskaný a hnusný.
8) Klidně jím pečivo staré třeba 4 dny a nevadí mi to. A nechápu lidi, jimž vadí i "včerejší" pečivo. :D
9) Kdykoli mě někdo osloví jinak než "Andy", vraždím ho pohledem.
10) Jsem hrozně snadno náladově ovlivnitelná, když jsem s člověkem, který je veselý, jsem taky veselá, když jsem s nějakým zatvrzelým pesimistou, mám špatnou náladu a chuť se zavřít doma a s nikým tak týden nemluvit.

Otázky od Zoey*:
1. Co je lepší-podvýživa x obezita?
Těžko říct, ze zdravotního hlediska ale pořád asi obezita, není tam těch problémů tolik závažných. Ale kdybych si měla vybrat, co z toho bych raději měla já (kdybych si musela zvolit), tak raději podvýživu (ač se za to stydím :D).
2. Vysněný chlapec?
Hodný, romantický, empatický, gentleman, modrooký, černovlasý .. a všichni si správně představíte Iana Somerhaldera :D
3. Co máš na sobě nejradši?
Teď nevím, jestli to bylo myšleno na vzhledu, povaze či celkově, ale tak na vzhledu asi břicho a zadek a na povaze upřímnost.
4. Tvoje nejhorší vlastnost?
Šílená žárlivost
5. Nejkrásnější místo?
Norsko <3
6. Nejoblíbenější knížka? A proč?
Poslední dobou mě nejvíc zaujala Farma zvířat, příběh hezky napsaný a zajímavé je na tom i to, že to je alegorie na Rusko za doby Stalina.
7. Změnila by jsi něco na sobě?
Obličej, není sice až nějak extrémně horší, nebo takhle, jsou i horší, ale .. nelíbí se mi. :D
8. Jaký je tvůj největší sen?
Být v budoucnu šťastná :)
9. Tvoje váha + výška a jak jsi s tím spokojená?
168 cm / 57-58 kg, spokojená víceméně jsem, sice by mě potěšilo nižší číslo, ale už jsem si zvykla na váhu nekoukat, jelikož se poslední dobou zaměřuji na nabírání svalů což znamená i váhový přírůstek.
10. Plány na prázdniny?
Dodělat řidičák, dovolená v Egyptě, brigáda a návštěva babiček :)
 


Komentáře

1 Zoey* | Web | 7. července 2014 v 6:34 | Reagovat

Krásné odpovědi :)) A máme i stejné věci :D Taky do sebe nerada cpu nějaký prášky- ale nutnost mě k tomu dohnala :/ Lyžování a šetření- jako kdybych četla o sobě :D
Užívej prázdniny- závidím ti Egypt:P

2 Featherlet. | Web | 8. července 2014 v 9:38 | Reagovat

Ty jsi takový žárlivec, jo? :D To je super s tím trenérským kurzem! :*

3 Kubi | Web | 8. července 2014 v 13:11 | Reagovat

Taky nesnáším prášky xD Já se nerada učím xD Takže si toho užívám xD Taky jím klidně staré pečivo.. nerada plýtvám xD Super odpovědi:)

4 Andee | E-mail | Web | 8. července 2014 v 14:26 | Reagovat

Jééé Farma zvířat je jedna z minima povinné četby co jsem četla a taky se mi líbila :-) Ian... ideál, no xD Žárlivá jsem taky, ale za svou chybu to nepovažuju xD taky nenávidím lidi co mi řeknou jakkoli jinak než Andy - a úplně nejvíc bych vraždila pro zameričtění na Endy, protože na ni nemám moc milé vzpomínky a přijde mi to poněkud pejorativní a afektovaný xD Já naopak prášky miluju a žeru je na všechno možný včetně tuny vitamínů xD taky vesměs šetřím, respektive nechápu zbytečný utrácení za jídlo, jako bageta za pade a tak dál xD

jak už jsi přečetla, nikam jsem nešla a ani jsme si nenapsali, takže jsem z toho poněkud  zmatená... u nás padají všechny plány, takže je moje sezení doma normální xD jojo, tohle je na zámcích pěkný, ale i tak mi přijde jejich návštěva zbytečná xD
L. už mě pěkně dlouho štve, o tom koneckonců furt píšu, pořád někde slídí a volá třeba o půlnoci, hrozně mi to leze na nervy xD Divergenci doporučuju, je úžasná :-*

5 Andee | E-mail | Web | 9. července 2014 v 15:55 | Reagovat

Kočko, máš u mě nominaci na další otázečky :-*

6 Andee | E-mail | Web | 9. července 2014 v 16:49 | Reagovat

No jo, já mám samý takovýhle jetý nápady, vesměs věc nutnosti, když nejsou kapsy, přece se s těma věcma nebudu promenádovat v ruce xD dobře že sis už zvykla, moje fantazie je na tyhle ujetosti nevyčerpatelná... já bych ty plány neměnila, ale ony se většinou mění samy s okolnostmi... flaška by vyjít mohla, ta závisí už jen na počasí :-) no jo, já jsem komplikovaná bytost, napsat čtyři písmena je nekončný problém... miluju holčičí pokecy, zvlášť proto že nejsou tak časté :-)
Ke kapitole - taky jsem musela všechno číst znova, už to taky zapomínám jak furt není čas... no, řeknu to takhle... zabít Damiana by takhle lehký nebylo, ale víc prozrazovat nebudu xD no jo, vlastně, ty máš za favoritku Míšu... taky si neumím představit zabít svoji  bývalou lásku, i přes čarodějnou nenávist xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama