Workouty

Workout - Bob Harper - Total Body Transformation

15. srpna 2014 v 7:22 | Andie
Ahooj,
původně jsem sice slíbila recenze workoutů na břicho, ale nakonec jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o workout na celé tělo od Boba Harpera s názvem Total Body Transformation, které jsem si poslední dobou oblíbila a věřím, že tak tomu bude i u vás. :)

Trenér: Bob Harper
Délka: 1 hod

Workouty - inner thighs (vnitřní strana stehen)

5. srpna 2014 v 11:03 | Andie
Ahoj,
jelikož spousta z nás má vnitřní stehna za problémovou partii a moc cviků na ně také není, rozhodla jsem se s vámi podělit o několik workoutů, které na vnitřní stehna cvičím já (a zabírají) :).

Kanál: Blogilates (Cassey Ho)
Délka: 6 min
U Cassey ne zrovna neobvyklé opakování jednoho cviku (zde konkrétně inner thigh lifts) po celé video dokola. Možná se vám to bude zdát stereotypní a nudné, ale věřte, že toto je jeden z nejúčinnějších cviků na vnitřní stehna, a tak se ho vyplatí opakovat.

Kanál: Blogilates (Cassey Ho)
Délka: 4 min
Workout složený ze dvou cviků, oba se provádí vleže, jeden spočívá v roznožování a snožování a druhý v dělání malých kroužků nohama ve vzduchu. Navíc na super písničku Drive by, rychle to utíká a pro stehna docela zabíračka. :) (ale vyžaduje to hodně místa v pokoji :D).

Kanál: Blogilates (Cassey Ho)
Délka: 5 min
A do třetice Cassey. :) K tomuto workoutu potřebujete židli či stoličku. Složeno ze tří cviků - při prvním máte jednu nohu na židli, druhou pod ní, ležíte na boku opření o loket a nohu pod žídlí zvedáte nahoru a dolu .. pak chvíli v této pozici výdrž bez zvedání nohy a nakonec si položíte obě nohy na židli, lehnete na záda a zvedáte pánev. Makačka a navíc zase energická písnička (kdo nemá rád 1D, nepouštět :D).

Kanál: PopSugar Fitness
Délka: 10 min
10minutový workout složený z mnoha cviků, spousta širokých dřepů, poskakování a protahování. Ale stehna vás po něm budou pálit jako čert. :)

Workoutů na tuto partii mám samozřejmě v zásobě více, ale některé si ušetřím na příště. :)

 
 

Reklama